FacebookYoutube
0544780698
 
 

חברת "אבנר אתגרים" נותנת מענה לכל פעילות אתגרית בארץ, באזורים אורבניים ובטבע
לפי צרכי הלקוח ובהתאמה לסביבה הנבחרת

 

אבנר אתגרים

אקשן בטבע למשפחות וארגונים

לפרטים נוספים ולכל שאלה
חייגו 0544780698 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם

סנפלינג בארץ
 

אבנר אתגרים מציעים לכם גם קורסים שיאפשרו לכם ללמוד את הידע והמיומנויות הבסיסיים הדרושים לפעילות סנפלינג. אתם תוכלו לבחור ציוד מתאים ולצאת לטייל בכוחות עצמכם במצוקי ונחלי ארצנו. את הקורס אנו בונים בהתאם לגודל הקבוצה(החל מבודדים וזוגות ועד קבוצות גדולות)

קרא עוד...

 

טיול אתגרי בצפון יוון
 

טיולים בהרי צפון יוון תמיד מעוררים את אדרנלין האזור מספק מגוון טיולי אתגר וטילי טבע , היעדים בטיול זה בצפון יוון אזור זגוריה ויואנינה הכוללים את כפרי הסביבה קניונים מרהיבים ערים עתיקות טיולי אתגר ושטח ברמות קושי שונות למשפחות וקבוצות מנוסות בטיולי אתגר.

קרא עוד...
 

טיול אתגרי בפרינאים

מבוא הקניונים של פארק טבעי והגוארה כמו גם הר היקפי, מציעה לכם כמה פינות חמדה אתגריים בטבע, ביצוע פעילויות אתגריות שונות כגון שיט קאנו ושיט קיאקים, רפטינג, ויה פרטה דרך הברזל (ferratas), טרקים. טיול התמקד בשלושה רבדים משפחות, מבוגרים מנוסים כאחד יוכלו ליהנות זה!.

קרא עוד...
  

טיול אתגרי בקוסטה ריקה
 

בבקר תצאו לקומבו קנופי מעל צמרות העצים לאורך 500 אקרים מהן נשקף נוף נפלא של היער. 8 כבלים, 11 פלטפורמות, 3 מסלולים, 2 גשרים תלויים וטרזן סווינג סה"כ -845 מ''. אחר כך- כבלים אתגריים – 3 כבלים תאומים לחוויה זוגית. הכבל הארוך ביותר הוא 750מ'' (ניתן גם לגלוש כ"סופרמן"), מגדלי פלדה, גשרים תלויים

קרא עוד...

 

טיול אתגרי בירדן
 

ואדי רם נימצא בדרום ירדן, הוא אחד המדבריות היפים בעולם. הרי אבן חול מזדקרים מתוך המשורים החוליים על שלל צורות שהעין אינה שבעה מהן ולצוקים המתנשאים לגובה, הרעיון הוא לשלב קטעי הליכה ונסיעה בג''יפ טיולי המדבר בירדן. ואדי רם נמצא כ- 70 ק"מ צפונית מזרחית לעקבה

קרא עוד...


 

טיול בארץ

מחלק העליון של התצפית מהכביש יורד שביל קצר ותלול דרומה לעבר נחל תמר הנראה למטה. השביל המסומן בירוק יוביל אתכם מהר מאוד לערוץ הנחל. בערוץ פונים עם השביל שמאלה (מזרחה), חולפים על פני פיצול שבילים ממשיכים בערוץ במורד אפיק הנחל לאחר דקות ספורות מגיעים אל המכשול למפל

קרא עוד...


 

הבטיחות והביטחון של הלקוח היא בראש סדר העדיפויות, לחברה ביטוח ברמה הגבוהה ביותר הקיימת לפעילות אתגרית, סנפלינג וטיפוס הרים.

חברת אבנר אתגרים מורשה על ידי רשות שמורות הטבע והגנים להפעיל טיולים אתגריים בכל אתר בישראל
 

אנו מציעים
 
טיולי סנפלינג | טיפוס על מצוקים
טיולים לקבוצות ויחידים עם מעברי חבל להנאה וגיבוש, הפעילות נעשית בטבע בכל הארץ בהתאם לצרכי הלקוח ותנאי השטח.

סדנאות שטח | O.D.T
יום גיבוש לחברות וארגונים, בתי ספר ומוסדות חינוך המורכב ממשימות אתגר המגבשות ונותנות ערך אישי וכלים לעבודה בצוות.

אירועים פרטיים בשטח
אירועים המותאמים אישית לפי בקשת הלקוח, החל מזוג ועד משפחה מורחבת בהתאם לאזור הרצוי. הפעילות תותאם לגילאים ולדרגת הקושי.

Adventure Therapy, טיפול בהרפתקה
פעילות מתמשכת המתאימה למוסדות חינוך ובתי ספר, להקניית ערכים וכלים שימושיים בחיי היום יום.

 

אבנר שמיח - בעל החברה
 

אבנר שמיח, בעל החברה, בוגר בית הספר להנדסאים של אוניברסיטת תל אביב בתחום ההנדסה ובוגר מכללת וינגייט להדרכת סדנאות שטח O.D.T, ומדריך מוסמך בסנפלינג וטיפוס על מצוקים.

אבנר בוגר ובעל תעודה לטיפול בהרפתקה. (Adventure Therapy). האני מאמין של אבנר הוא לתת לא על מנת לקבל, חינוך לשמירת הטבע ומיחזור, שיתוף פעולה וקבלת האחר.

הייחודיות של אבנר אתגרים היא החיבור המשלים של השטח עם הנפש והשכל היוצרים סינרגיה ושינויים בדפוסי חשיבה לחוויה מעצימה המלווה את האדם לאורך זמן. הדינמיקה שנוצרת מכוונת לתת כלים מעשיים לראיה התנהגותית בחיי היום יום האישיים ובעבודה.
 

הצוות של אבנר אתגרים מיומן ובעל ניסיון רב בשטח ועם קהלים שונים לתת את המענה המדויק לכל אחד ואחת. יש מגוון רחב של פעילויות תיירות אתגרית המשלבת סדנאות ופעילות אקסטרים לגיבוש והעצמה אישית וקבוצתית. החזון של אבנר אתגרים הוא להיות החברה המובילה בפעילות אתגרית מהנה מחד והקניית כלים ערכיים והעצמה אישית מאידך. החשיבות של החיבור עם הטבע ואהבת הארץ היא ערך עליון ומובילה את אבנר אתגרים למחייבות למצוינות ללקוח ולסביבה.
 
צוות אבנר אתגרים לרשותכם בכל עניין.
טלפון
072-33-80-815
כתובת
רחוב מודיעין 2, תל אביב

"אבנר אתגרים" אקשן בטבע למשפחות וארגונים
לפרטים נוספים ולכל שאלה
חייגו 072-33-80-815 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם